L1
Titulní strana
česky

 

 

 


Výjimečná forma prezentace v zahradnickém areálu.

Nabízíme 360 dní v roce výstavní a prodejní plochy pro pěstitele, výrobce, obchodníky, vystavovatele (vše, co souvisí se zahradou, domovní a zahradní architekturou včetně mechanizace, nářadí, zahradního mobiliáře apod.).

Základní myšlenkou areálu Garden park je soustředit na ploše 250 000 m2 pěstitele, výrobce, obchodníky a předvést jejich produkty návštěvníkům parku výjimečnou formou prezentace v zahradnickém areálu. Garden park je celoročním výstavištěm v přírodě, zaměřeným na vše, co souvisí se zahradní a domovní architekturou.

Přidanou hodnotou je pak zahradnická prodejna, kde si návštěvník může vybrané produkty přímo zakoupit nebo objednat.

Areál Garden park se nachází ve Středočeském kraji na západní hranici Prahy.
Například pro 4 500 000 obyvatel, které jsou v okruhu 100 km od areálu, je Garden park ideálně dostupný nejen automobilovou dopravou - dálnice D6/exit 7 Jeneč, ale i autobusovou a železniční se zastávkami přímo v obci Jeneč (přímé napojení z hl. m. Praha).

fotoNávštěvník tak přichází nejen za odpočinkem a relaxací, ale především za inspirací a poznáním. Díky multifunkčnosti celého areálu Garden park si zde svá místa najdou návštěvníci všech věkových kategorií. Pro dětské návštěvníky připravujeme hřiště, naučnou stezku a mnoho dalšího. Pro dospělé návštěvníky nabízíme inspiraci pro svoji zahradu, dozvědět se něco nového a připravujeme odborné přednášky, víkendový program, koncerty nebo jen odpočívat. Všichni však mají na očích produkty či prezentace našich vystavovatelů a partnerů.

 V areálu se budou konat i různé vzdělávací, kulturní, společenské, sportovní a jiné akce.

Nabízíme prezentační místa v tomto odvětví pro: