L1
Titulní strana
česky

 

 

 


Nabídka zahradnické prodejny

Celoročně
u nás naleznete řadu substrátů od různých dodavatelů, keramické a plastové květináče a truhlíky, hnojiva, přípravky na ochranu rostlin, kameny, dlažby, travní osiva, dekorační předměty, soliterní keře a stromy, pnoucí dřeviny, trvalky, traviny, skalničky, bylinky, vodní a bahenní rostliny, bambusy, vřesovištní rostliny, kontejnerované ovocné stromy a keře a další zboží, které souvisí s Vaší zahradou.


Jaro
je nejvhodnější období pro výsadbu většiny rostlin. Kontejnerovaných, balových i prostokořenných. V průběhu března můžete zakoupit z jara kvetoucí primule, sedmikrásky, pomněnky, macešky, cibule a hlízy v létě kvetoucích rostlin (gladioly, lilie, canny, jiřiny,atd.), semena zelenin a okrasných květin, jarní dekorace. V dubnu se nabídka rozšiřuje o prostokořenné ovocné stromy, drobné ovoce a růže. V průběhu dubna je již k dispozici většina sortimentu rostlin. Ke konci dubna, je již možno zakoupit balkonové květiny, sadbu zeleniny a jahod. 


Léto
Během letních měsíců je možné sázet veškeré rostliny, které jsou pěstovány v kontejnerech. Toto období je ideální pro výběr růží, v létě kvetoucích trvalek a keřů. Koncem srpna a v září můžete zakoupit na jaře kvetoucí cibuloviny (tulipány, narcisy, krokusy, hyacinty, sněženky a další), vřesy a chryzantémy.

Podzim
Stejně jako jaro je toto období ideální pro výsadbu většiny rostlin, a proto začátkem září doplňujeme zásobu veškerých rostlin. V průběhu října přivážíme prostokořenné ovocné stromky, keře a růže. Vybírat můžete též z široké nabídky okrasných rostlin. Až do začátku listopadu můžete lze zakoupit řadu kvetoucích chryzantém a vřesů nebo okrasných či jedlých dýní. Od poloviny října můžete zakoupit věnce a další dušičkovou vazbu. Možnost výroby na objednávku.


Zima
Na konci listopadu můžete zakoupit adventní věnce a další sváteční vazbu. V průběhu prosince jsou v prodeji vánoční stromky, řezané (jedle, borovice lesní i černá, smrk), ale v prodeji jsou i živé v květináči, chvoj na dekoraci, ale i na zakrývání.